Kraków

Nowa Huta

Wola Luborzycka

Kocmyrzów

Tel. (12) 387 00 57

Bosch, Wacker, De Walt, Stihl, Swepac, Koelner, Atlas Copco

O nas


Witamy na naszej stronie BUDRENT - SERWIS Piotr Siara.


Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od pierwszych dni działalności budujemy naszą renomę opierając się na sprawdzonych i pewnych rozwiązaniach stosowanych w Polsce i za granicą. Zapewniamy najwyższą jakość oferowanego przez nas sprzętu utrzymując przy tym konkurencyjne ceny, profesjonalizm wykonywanych usług oraz kompetentnych pracowników. Wychodząc naprzeciw stale rozwijającego się rynku nowinek technologicznych, konsultujemy je z naszymi klientami dobierając odpowiednie rozwiązanie.

Specjalizujemy się w doborze profesjonalnego sprzętu budowlanego i elektronarzędzi. Maszyny, które posiadamy dadzą Państwu gwarancję trwałości i jakości wykonywanych przy ich użyciu prac. W swojej ofercie posiadamy także opcję dowozu sprzętu do klienta.

Możemy zaoferować Państwu części i akcesoria do sprzętu ogrodniczego, maszyn rolniczych i budowlanych. Mamy dostępny szeroki asortyment wyżej wymienionych produktów.

Posiadamy także własny serwis świadczący usługi w zakresie mechaniki, hydrauliki siłowej i elektromechaniki sprzętu i instalacji. Zapewniamy fachowy dobór olejów firmy Daytona do koparek, koparko-ładowarek, mini koparek, ciągników rolniczych, maszyn i urządzeń przemysłowych.

Zatrudniamy wykwalifikowanych, doświadczonych, mających wieloletni kontakt z branżą ludzi wykonujących usługi budowlane w szerokim zakresie: brukarstwa, budowania i adaptacji budynków, robót ziemnych, instalacji oraz w miarę możliwości wiele innych wedle Państwa potrzeb.

Mamy nadzieję, że naszą największą chlubą będą zadowoleni klienci, którzy z przyjemnością będą polecać naszą firmę innym i sami korzystać z naszych usług.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą i odwiedzenia nas w siedzibie firmy.

Dokładny adres i dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce KONTAKT.

Piotr Siara właściciel

Bosch, Wacker, De Walt, Stihl, Swepac, Koelner, Atlas Copco